Ekonomi

Mükelleflerimize Özel Logo İşbaşında %20 indirim

Sistemde kayıtlı hazır fatura şablonları yardımıyla saniyeler içinde satış faturası düzenleme olanağı sunan Logo İşbaşı, mobil uygulamada sesli komutlar sayesinde otomatik olarak fatura kesebiliyor. Küçük işletmeler için ücretsiz olarak sunulan Logo İşbaşı, web ya da mobil uygulamalar üzerinden anında fatura kesme, kaydetme, gönderme ve çıktı alabilmeyi gibi özellikler sunuyor.

Ön muhasebede bulut avantajından yararlanın

Hangi ölçekten olursa olsun, tüm işletmeler için kazanç sağlamanın en kritik unsurlarından biri, gelir-gider dengesini iyi kurmaktır. Bu unsur özellikle mikro ölçekli işletmeler açısından daha da önemli, çünkü büyümenin yolu, kâr etmekten geçiyor. Bu gerçekten yola çıkan Logo, bulut teknolojisindeki birikimi ile mikro işletmeler konusundaki deneyimini bir araya getirerek, portföyündeki ilk bulut tabanlı
ön muhasebe çözümü Logo İşbaşı’nı geliştirdi. isbasi.com internet sitesi üzerinden kolayca üye olunarak devreye alınabilen Logo İşbaşı,
herhangi bir eğitim gerektirmeden, hemen kullanılabiliyor. iOS ve Android mobil platformlarda kullanım için de Google Play ve AppStore mağazalarından Logo İşbaşı uygulamasının indirilmesi yeterli oluyor. Bu sayede Logo İşbaşı, internet erişimi olan her yerde, her an kullanıma hazır hale geliyor.

Bu fiyatlara ek %20 indirim kodunuz: dunukkay20 

Logo İşbaşı Broşür için Tıklayın

 

Kampanya Koşulları:

  • Kampanya 1 Ocak 2024-31 Aralık 2024 tarihleri arasında geçerli olacaktır.
  • Kampanya kapsamında mükelleflerimize özel www.isbasi.com üzerinden satın alacakları Logo İşbaşı e-dönüşüm ve ön muhasebe yıllık paketlerinde mevcut kampanyalara ek %20 indirim uygulanacaktır.
  • Bu kampanyada başka kampanyalar ile birleştirilemez.
  • CSD Müşavirlik ve Logo İşbaşı’nın kampanya süre ve koşullarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
  • Kampanyadaki %20’lik indirimden yararlanmak için buraya tıklayıp başarılı bir şekilde üyeliği tamamladıktan sonra ihtiyacınıza uygun paketi seçip “Aboneliği Başlat” butonuna tıklayarak yönlendirileceğiniz ekranda bulunan indirim kodu alanına CSD Müşavirlik tarafından sizinle paylaşılan kodu yazmanız yeterlidir.
  • Kampanya CSD Müşavirlik mükellefleri için geçerlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir